Колективний договір ПАТ Укртелеком на 2011-2014 роки - Для сотрудников Укртелекома - Каталог файлов - Связист Украины
Понедельник, 27.04.2015, 17:30
Приветствую Вас Гость | RSS
О главном
Инвестиции от $1
<a href="https://www.instaforex.com/ru/">Форекс портал</a>
Важно
Меню сайта
...
---
Валютная биржа
Полезное чтение
ПриватБанк
Сервис
Наш опрос
Качество работы Контакт-центра:
Всего ответов: 71Нужен ли "Укртелекому" независимый профсоюз?
Всего ответов: 955Чем занимается профсоюз Укртелекома?
Всего ответов: 1007
Статистика
Видеоуроки
Главная » Файлы » Для сотрудников Укртелекома

Колективний договір ПАТ Укртелеком на 2011-2014 роки
[ ] 19.09.2011, 12:03
К О Л Е К Т И В Н И Й   Д О Г О В І Р ПАТ «Укртелеком» 

 І. Загальні положення  

1.1. Колективний договір ПАТ «Укртелеком» (далі - Колективний договір) укладений з метою регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і погодження інтересів працівників та власника на підставі чинного законодавства України та встановлює взаємні зобов’язання  ПАТ «Укртелеком» та Комітету Об’єднаної  профспілкової  організації ПАТ «Укртелеком». Положення й норми Колективного договору розроблено на підставі Кодексу законів про працю України, Закону України «Про колективні договори і угоди», інших законодавчих актів, Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні (далі- Генеральної угоди).

1.2. Сторонами   Колективного  договору є: - від імені Товариства - Голова Правління, що  діє  на  підставі  Статуту  ПАТ «Укртелеком» (далі – Товариство); - від імені трудового  колективу - Комітет Об’єднаної  профспілкової  організації  ПАТ «Укртелеком» (далі – Комітет), в особі Голови, що  діє  на  підставі Положення про Об’єднану профспілкову організацію  ПАТ  «Укртелеком».

1.3. Дія Колективного договору поширюється на працівників облікового складу ПАТ «Укртелеком» незалежно  від  їх  членства  в  професійних  спілках. Всі працівники Товариства, незалежно від їх походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять, місця проживання та інших обставин мають рівні права, передбачені Колективним договором.           

1.4. Положення Колективного договору є обов’язковими для сторін, що його уклали.

1.5. Колективний договір укладений строком дії на 2011-2014 роки і набирає чинності з дня його підписання представниками сторін та продовжує діяти до тих пір, поки сторони не укладуть новий.  Зміни та доповнення до Колективного договору вносяться в письмовій формі у зв’язку зі змінами законодавства України, а також за ініціативою однієї із сторін  після проведення переговорів. Зміни та доповнення до  Колективного  договору  вносяться лише  за  взаємною  згодою сторін.

1.6. Комітет є єдиним органом, який представляє інтереси працівників Товариства в колективних переговорах з питань, що регулюються Колективним договором.

1.7. Додатки до Колективного договору є його невід’ємними частинами.  

1.8. Контроль за виконанням Колективного договору здійснює постійно  діюча  комісія,  до  складу якої  входять  представники  обох  сторін на паритетних умовах. Звіт сторін про реалізацію взятих зобов’язань заслуховується один раз на   рік на конференціях трудового колективу Товариства або спільних засіданнях Правління ПАТ «Укртелеком» та Комітету. 

1.9. Інформація щодо прийняття Колективного договору, внесення до нього змін та доповнень, і можливості ознайомлення з його текстом доводиться до працівників Товариства.

1.10. Голова Комітету бере участь у роботі Наглядової ради,  Правління  ПАТ «Укртелеком» з правом  дорадчого голосу.
Категория: Для сотрудников Укртелекома | Добавил: admin
Просмотров: 5664 | Загрузок: 184 | Комментарии: 4 | Рейтинг: 1.8/11 |
Всего комментариев: 4
4 Meor   (29.01.2013 22:33)
Зарегистрируйтесь ребята и сможете скачать файл

3 ang   (02.10.2012 00:11)
А где ссылка на скачивание

1 cmapuk   (13.10.2011 16:43)
алё
это ж только начало договора
типа введение...
а где всё остальное?

2 bubuleh   (04.05.2012 21:58)
Скачайте файл. Там есть полный текст.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
!!!
Важная информация

Уважаемые коллеги, из-за проблем со СПАМОМ могут возникать недоразумения с блокировкой IP адреса. Это связано с сервисами представляющими сомнительные услуги владельцам сайтов по раскрутке сайта постами на форумах.

Если у вас возникла такая ситуация обращайтесь к админу через "личные сообщения" в вашем профиле, так как частенько письма попадают в спам на почтовых серверах.
 


16 ноября


С Днем работников радио, телевидения и связи Украины!

Форма входа
Логин:
Пароль:
!!!

Для россиян...

Благодаря полной поддержке Путиным боевиков на Востоке Украины гибнут не только солдаты, но и мирные жители. Боевики цинично обстреливают районы городов. Путин продолжает лгать россиянам про Украину рассказывая о приказах из Киева. У него нет ничего святого и гибель детей на востоке Украины полностью лежит на нем. Чтобы не говорили об отсутствии российских войск - это ложь. Он цинично и не считаясь ни с чем отправляет российских солдат на войну против своих же братьев, а матери получают похоронки об "отпускниках".

На Донбассе не по мановению волшебной палочки появляются Грады, танки и артиллерия, которыми могут управлять только спецы, а не уголовники. Далее...

Очень важно
Необходимо ли Укртелеком вернуть государству?
Всего ответов: 207
Україна едина
За честь, за волю!
За козацьку долю!
...
Российские СМИ заведомо перекручивают информацию о событиях в Украине и разжигают ненависть к украинскому народу!
...
Поиск
...
...
Опросы
Опросы созданы по просьбе пользователей

Как вы относитесь к переходу Укртелекома в другой банк?
Всего ответов: 533


Какой из банков вы предпочитаете?
Всего ответов: 536
Последние темы форума
Погода в Киеве
Онлайн Банк
Курсы валют
Калькулятор

Copyright signalman-ua.org © 2015